Aktualności

Loty do Hiszpanii z Katowic
Od 1 kwietnia ryanair uruchamia bezpośrednie loty z Katowic do Alicante. Jest do doskonałą wiadomość dla wszystkich posiadaczy własnej nieruchomośći w Hiszpanii, do tej pory z południa Polski można było dostać się na... czytaj więcej ...

Bezpośrednie loty do nowego lotniska w Corvera Hiszpania! Costa Almeria
Nowe lotnisko międzynarodowe w Murcji, z siedzibą w Corvera będzie otwarte latem tego roku z prognozowaną przepustowością ponad 3 mln pasażerów. Wśród miejsc priorytetowych, do których maja... czytaj więcej ...

Dobre strony recesji
Mimo globalnego kryzysu w nieruchomościach obecna sytuacja hiszpańskiego rynku ma swoje dobre strony. Dobrej klasy, luksusowe mieszkania i domy w atrakcyjnych lokalizacjach to nieruchomości, które na rynku... czytaj więcej ...


Pozostałe aktualności

O Hiszpanii

Pogoda w hiszpanii Alicante, SP

Newsletter Hiszpania Nieruchomości

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter”
  1. W ramach ww. usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e–mail wysyłana jest przez nasza firme., w sposób cykliczny i bezterminowo informacja w formie listu elektronicznego (e–mail) zwana dalej „Newsletterem”.
  2. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu, który za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie serwisu www.hiszpanianieruchomosci.com.pl zapisze się na subskrypcję, podając swój adres e–mail i potwierdzi chęć otrzymywania informacji, poprzez aktywowanie linku zawartego w e–mailu wysłanym automatycznie na podany przez użytkownika adres, w celu weryfikacji poprawności informacji podanych podczas rejestracji.
  3. Brak potwierdzenia poprawnej weryfikacji adresu e–mail użytkownika, skutkuje usunięciem wprowadzonych danych do bazy.
  4. Zamówienie przez użytkownika Newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przyjęcie dodatkowych przesyłek zawierających oferty handlowe i promocyjne Partnerów serwisu www.hiszpanianieruchomosci.com.pl.
  5. Korzystanie przez użytkownika z usług świadczonych za pośrednictwem poczty elektronicznej jest uwarunkowane posiadaniem czynnego i poprawnie skonfigurowanego konta poczty elektronicznej.
  6. Każdy subskrybent „Newslettera” może zrezygnować jego otrzymywania poprzez kliknięcie linku obecnego w stopce każdej wiadomości.
  7. Adres e–mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim bez jego zgody.
Twój adres email Resjestracja w usłudze newsletter oznacza akceptację regulaminu.